oferta


Twoje finanse

Proponujemy Państwu nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość rynków finansowych, gdyż zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo finansowe jest często budowane latami i z wielkim trudem.

Inwestowanie jest jak wchodzenie po drabinie, każdy wie jak się to robi, lecz nie każdy wie gdzie ją przystawić.

Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom skutecznego wsparcia finansowego i właściwego lokowania własnych środków w postaci wyszukiwania najefektywniejszych rozwiązań wprost dopasowanych do Państwa potrzeb.

Doskonale rozumiemy  jak ważny jest sam efekt Państwa pracy i zdajemy sobie, jak wiele czynników jest w stanie ten efekt zniweczyć.

Zakres oferowanej przez nas pomocy to m.in.:

Usługa Działalnosc gospodarcza Usługi prywatne
Opracowanie dokumentacji finansowoekonomicznej, w tym m.in. biznesplanów i wniosków kredytowych oraz analiz i ocen standingu ekonomiczno-finansowego,
– Organizowanie oraz negocjacje z bankami w sprawie pozyskiwania finansowania na realizację przedsięwzięć,
Przygotowanie studium możliwości (opportunity study) i studium ekonomicznej opłacalności inwestycji (feasibility study),
Przeprowadzenie analiz ekonomicznych i finansowych w kraju i zagranicą,
Przeprowadzenie wycen przedsiębiorstw udziałów, good will, znaków towarowych i aportów rzeczowych,
Wykonanie analiz strategicznych,
Udział w fuzjach i przejęciach firm,
Przeprowadzenie restrukturyzacji organizacyjnej i finansowej oraz przygotowanie programów naprawczych zwiększających efektywność funkcjonowania firm,
Przeprowadzenie audytu finansowego.

Duża elastyczność i zaangażowanie w wykonywaną pracę pozwala nam zaoferować zaawansowaną pomoc dla podmiotów zagranicznych.

Dla Państwa wygody i potrzeby jesteśmy w stanie zaproponować m.in.:

Oferujemy również tworzenie dla Państwa indywidualnych strategii finansowych. W czasach zawieruch na rynkach globalnych oraz szerokiego wachlarzu możliwości inwestycyjnych i oszczędnościowych, wiemy jak istotnym jest mieć oparcie w zaufanych i wyspecjalizowanych Partnerach. Nie wiecie Państwo w co inwestować, kiedy oszczędzać lub jak zaplanować prywatne środki? Służymy pomocą w zakresie Indywidualnego Doradztwa Finansowego.